Rodinná firma

Velkoformátový tisk

NOVINKA

Nainstalovali jsme nový tiskový stroj Océ Colorado. Jedná se o jednu z prvních instalací této nejmodernější velkoplošné tiskárny v republice. Maximální produkce 159 m2 za hodinu, široký barevný gamut, brilantní podání barev, cenově velmi příznivé výstupy, to vše vám právě nabízíme. Chcete například 100 ks plakátů A1 a nemáte čas? Dáte si u nás kafe a odchazíte s plakáty. A za super cenu.

POPTAT CENU

Potřebujete vytisknout banner, billboard, samolepku, potisknou desku nebo třeba lahev na víno? Máme pro Vás řešení.

Tiskneme třemi základními technologiemi, z nich každá má jiné užití.

Jako základní a vlastně i naši první velkoplošnou tiskárnou byl a je solventní plotr. Využití má poměrně široké, od plachet přes billboardy a postery po malé samolepky, vyniká velmi vysokým rozlišením tisku.

Další technologií je SUV tiskárna, která kombinuje vlastnosti solventu (v barvě je ředidlo, takže se zapije do materiálu) a UV složky, která je ihned po tisku suchá a velmi mechanicky odolná může se okamžitě aplikovat. Využití na polepy automobilů, potahy desek, vysoce trvanlivé bannery, podlahová grafika, etikety…. Výstup má atesty na přímý styk s potravinami.

Poslední technologií je vodou ředitelný inkoust. Lze využít i v exteriéru, ale jeho hlavní uplatnění je na vysoce kvalitní tisk fotografií, canvasů, reprodukcí, výstavních ploch apod.

Next Post

Previous Post

© 2020 Latislav.cz – Tiskárna, Reklama

Všeobecné obchodní podmínky